Pasinerkite į romantikos kupiną dvaro gyvenimą, aristokratiškų sanbūrių malonumus, kurie jus įtrauks į vienos nakties pabėgimą kupiname paslapčių dvare.
Parašykite savo kontaktinę informaciją
Jūsų e-paštas
Jūsų vardas
Jūsų telefono numeris
Vakaro eigoje svečiai pakviečiami į dvaro valgomąjį, kuris tiesiog paskendęs žvakių šviesoje. Čia apie meilę prabyla ne tik ilgi žvilgsniai kandeliabrų šviesoje į savo mylimą šalia, bet ir patiektas maistas – dvaro virtuvė žino, kaip prakalbinti širdis romantiškiausiais patiekalais.

Nejučia užsimiršta viskas aplinkui: kasdienybė, galvoje besisukusios neramios mintys, kiti svečiai ir pasineriama į kitą, kupiną romantikos, vėduoklių kalbos, ištiestos rankos pabučiavimo ir pakvietimo svaigiam valsui – vienos nakties romano dviems, laiką.

Tai - tarsi puslapis iš jūsų mylimo romano, kur jūs patys tapsite jo herojais.
SU ŠIUO PASIŪLYMU JŪSŲ DVARE LAUKIA:
Nakvynė viename iš prabangių dviviečių rūmų kambarių, kur atmosfera alsuoja romantika ir vasaros vakarų aromatais, kur pro langą atsiveria puikūs vaizdai į gėlių jūras aplink dvarą, o unikalus interjeras leidžia pasimesti laike...

20.00 val.
Rūmų valgomajame patiekiama dvariška vakarienė.

Užkandžiui: Delikatesinė jaučių uodegų sriuba su traškia duonele ir aromatingu burokėlių sviestu ARBA Trinta burokėlių sriuba pagardinta vietiniu šamu, su traškia duonele ir aromatingu sviestu.

Pagrindiniui patiekalui: Anties kulšelė su kauliuku, patiekiama baravykų ir salierų pataluose su spanguolių padažu bei laukinėmis bulvytėmis ARBA Kepta vietinio šamo filė su lietuviškais smidrais, salierais bei paskaninta pelėsiniu sūriu ir dvare gaminto alaus padažu.

21.00 val. Dvariško valso (patiems panorėjus) ir meilės kalbos laikas.

Patiekiamas desertas: Bonos Sforcos tiramisu - grietinėlės desertas su maskarpone ir kavos likeriu. Patiekiamas su trintomis dvaro braškėmis ir kitomis uogomis.

22.00 val. Apie vakaro pabaigą užuominą duos palengva gęstančios žvakės.

KITA DIENA:

Nuo 9.30 val. patiekiami romantiški pusryčiai.

12.00 val. Dvariškos dienos pradžia. Pasinerti į ją kviečia Istorinių nuotykių parkas.

Pakruojo dvaro istorinių nuotykių parkas – tai galimybė grįžti šimtą metų atgal ir patirti tai, apie ką girdėjote ar įsivaizdavote, bet niekada nematėte ir neišgyvenote.

Jūsų čia lauks gausybė nuotykių ir galimybė įsisukti į to meto dvaro gyvenimą, patirti Barono rūstybę ir rūmų panelyčių meilumą, išbandyti kumečių kasdienybę ir Tijūno kantrybę... Visa tai pamatyti, išgirsti, paliesti, užuosti ir net paragauti.

Dvaro gyvenimas verda visus metus, o būdami istorijos dalyviais jūs patirsite nuotykius tarytum gyventumėte prieš šimtą metų!

Kaina su nakvyne asmeniui - 125 EUR.

Pasiūlymas galioja tik savaitgaliais: iš penktadienio į šeštadienį, iš šeštadienio į sekmadienį ir iš sekmadienio į pirmadienį (Istorinių nuotykių programoje dalyvaujate sekmadienį nuo 12 val.)
Užsisakyti programą
Užpildykite formą ir su Jumis susisieks mūsų komanda suderinti apsilankymo detalių.
Galite su mumis susisiekti:
Telefonas: +370 657 497 00
El. paštas: info@pakruojo-dvaras.lt.
Jūsų el. paštas
Jūsų vardas
Jūsų telefono numeris
Kontaktai rezervacijai
Telefonas: +370 65749700
El. paštas: hotel@pakruojo-dvaras.lt