Pasinerkite į romantikos, pavasario gėlių, kerinčios muzikos ir aristokratiškų sambūrių malonumų kupinus vakarus dvare!
Savaitgalio vakarai Tulpių ir pavasario gėlių festivalyje dvare skambės vis kitaip - gražiausiais amžinosios klasikos kūriniais, įpintais į dvariško gyvenimo patirtis ir sambūrių žavesį. Kiekvieną šeštadienio ar sekmadienio vakarą iki pat birželio jus pasitiks vis kitoks saloninis skambesys su ryškiausiais lietuvių ir ne tik klasikos kūrinių atlikėjais. Tai - neabejotinai nukels į jaukias aristokratų susibūrimų dienas, skambant gražiausiai pavasario muzikai.

Atvykus į Baltąją pokylių (gegužės 27 d. - Ovaliąją rūmuose) salę tradiciškai Jus pasitiks Baronas ir kaip pridera, pakvies pasivaišinti tauriu komplimentu iš jo asmeninės kolekcijos.

Žvakių šviesa užlietoje salėje gyva styginė muzika palies iki sielos gelmių. Prieš koncertą ir po koncerto galėsite mėgautis dvaro teritoriją išpuošusiu Tulpių ir pavasario gėlių festivaliu su milijonais spalvingų žiedų. Panorus, po konceto galima vakarienė dvaro rūmų restorane (reikalinga išankstinė rezervacija).
GEGUŽĖS 13 D. 18 val., Baltoji pokylių salė
Muzikinis vakaras su kompozitoriumi Giedriumi Kuprevičiumi
GEGUŽĖS 27 d. 18 val., rūmų Ovalioji salė
Vytautas Magnus Trio - Raimondas Butvila, Marius Sakavičius, Alexander Paley (JAV)
TULPIŲ IR PAVASARIO GĖLIŲ FESTIVALIO ŽAVESYS
YPATINGI PASIŪLYMAI SU KONCERTU
Galioja koncertų dienomis
Koncertas su apsilankymu pavasario gėlių festivalyje ir vėlyvaisiais pietumis dvaro rūmuose
Mėgaukitės pavasario gėlių festivalio apsuptimi, kerinčiu koncerto skambesiu bei vėlyvaisiais pietumis (karštas patiekalas ir desertas) istorijos puošnumu alsuojančiame dvaro rūmų restorane. Kaina - 50 Eur/asm.
IEŠKOKITE PRIE BILIETŲ
Koncertas su sočiausia krašte grill vakariene-puota
Mėgaukitės kerinčio klasikinio skambesio koncertu, o vakarą užbaikite skonių puota, vakarieniaudami grill kiemelyje. KAINA - 40 Eur/asm.
IEŠKOKITE PRIE BILIETŲ
Koncertas su apsilankymu pavasario gėlių festivalyje ir grill vakariene-puota
Mėgaukitės kerinčio klasikinio skambesio koncertu, grožėkitės milijonais žiedų Tulpių ir pavasario gėlių festivalyje, o vakarą užbaikite skonių puota, vakarieniaudami grill kiemelyje. KAINA - 48 Eur/asm.
IEŠKOKITE PRIE BILIETŲ
Nakvynės, vakarienės rezervacija
Telefonas: +370 65749700
El. paštas: hotel@pakruojo-dvaras.lt
Lietuvos nacionalinės premijos laureatas Čiurlionio kvartetas kviečia į amžinosios klasikos koncertą Pakruojo dvare!

Čiurlionio kvartetas:

JONAS TANKEVIČIUS (I smuikas)
DARIUS DIKŠAITIS (II smuikas)
GEDIMINAS DAČINSKAS (altas)
ELENA DAUNYTĖ (violončelė)

Vakaro programoje skambės tokie kūriniai: F. Mendelssohn - Kvartetas Op. 80, Nr. 6, Ph. Glass - Kvartetas Nr. 3 "Mishima", G. Sollima - Federico II.

Susibūręs 1968 metais, 2018-aisiais atšventęs 50-metį, Čiurlionio kvartetas tebegarsėja kaip išradingas ir techniškai pažangus kolektyvas. 1990 m. Čiurlionio kvartetui pirmajam iš mūsų šalies menininkų buvo suteiktas aukščiausias apdovanojimas – Lietuvos nacionalinė kultūros ir meno premija.

Kvartetas yra koncertavęs visoje Europoje: nuo Islandijos iki Rusijos ir nuo Norvegijos iki Italijos; taip pat Kanadoje, JAE, JAV, Meksikoje, Japonijoje bei Kinijoje, griežė tokiose salėse kaip Leipcigo „Gewandhaus", Amsterdamo „Concertgebouw", Bonos „Beethovenhaus", Berlyno „Schauspielhaus", Paryžiaus „Musée d'Orsay" ir daugelyje kitų, prestižiniuose festivaliuose „Prahos pavasaris", „Berliner Festwochen", „Vlaanderen", „Janačkuv Mai", „Moravijos ruduo", Šlėzvigo-Holšteino, „Meranofest", „Europamusikale", „Amadeo" Zagrebe.

Čiurlionio kvarteto repertuarą sudaro klasikos, romantizmo, XX ir XXI a. muzika.

Koncertas vyks Baltojo pokylių salėje. Į teritoriją bus galima patekti nuo 17 val., jei atvykstate tik į koncertą.

Bilieto kaina - nuo 15 Eur asmeniui.

Koncertas-susitikimas su kompozitoriumi Giedriumi Kuprevičiumi

DAINOS LAIKE


Dalyvauja:

JURGIS JARAŠIUS (tenoras)
ŽIVILĖ KUDIRKAITĖ (fortepijonas)
ir itin įvairiapusė asmenybė, kompozitorius, pedagogas, eseistas ir polemistas, vakaro autorius - GIEDRIUS KUPREVIČIUS

Susitikimo metu skambės įvairiais laikotarpiais sukurtos dainos, kuriose įspaustos laiko žymės. Kiekviena daina turi savo išskirtinę istoriją, o tai, kad daugelis jų skamba iki dabar, byloja, jog kompozitoriaus parinkti poetiniai šaltiniai gyvi ir šiandien.

Jurgis Jarašius - jaunosios kartos operos solistas, tenoras. 2018 metais baigė Vytauto Didžiojo Universiteto Muzikos akademijos (atlikimo menas) magistrantūros studijas (prof. S. Martinaitytė). Dainininkas yra gavęs prezidento A. Smetonos vardinę garbės stipendiją už kultūrinę veiklą, Lietuvos Respublikos prezidento padėką už pasiekimus. Solistas yra kviečiamas dalyvauti ne tik muzikiniuose spektakliuose, bet ir modernaus šokio, balso improvizacijų projektuose ("Rezonansas", rež. I. Puišytė), dramos teatro spektakliuose ("Vėjas Gluosniuose", rež. G. Padegimas). Dainininkas tobulinasi įvairiuose meistriškumo kursuose pas tarptautinio pripažinimo pedagogus: prof. S. D. Kotlinski, prof. A. Macco, P. De Napoli S. Fisichella ir kitus.

Živilė Kudirkaitė - Vytauto Didžiojo Universiteto Muzikos akademijos absolventė, pianistė, daugelio tarptautinių konkursų laureatė. Ji nuolat aktyviai koncertuoja įvairių ansamblių sudėtyje, taip pat yra surengusi rečitalius didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei koncertavusi Italijoje ir Vokietijoje. Šiuo metu atlikėja yra VDU muzikos akademijos dėstytoja ir koncertmeisterė, bei dirba Kauno Valstybiniame muzikiniame teatre orkestro pianiste.

Koncerte skambės ir kompozitoriaus atliekamos fortepijoninės improvizacijos.

Koncertas vyks Baltojoje pokylių salėje. Į teritoriją bus galima patekti nuo 17 val., jei atvykstate tik į koncertą.

Bilieto kaina - nuo 15 Eur asmeniui.

Vytautas Magnus Trio - Raimondas Butvila, Marius Sakavičius, Alexander Paley dvaro rūmų Ovaliojoje salėje nustebins bei pakerės:

Ludwig van BEETHOVEN (1770 – 1827)
Sonata violončelei ir fortepijonui Nr.4 Do mažor, Op.102, Nr.1
Andante – Allegro vivace
Adagio – Tempo d'andante – Allegro vivace
Sonata smuikui ir fortepijonui Nr.3, Mi bemol mažor, Op.12 Nr.3
Allegro con spirito
Adagio con molta espressione - in C major
Rondo: Allegro molto
Fortepijoninis Trio B-dur, op, 97 „Erzherzog-Trio"
Allegro moderato
Scherzo (Allegro)
Andante cantabile ma però con moto. Poco piu adagio
Allegro moderato – Presto


Pianistas Alexander Paley garsėja savo unikalia charizma, ugningu temperamentu ir išskirtine technika. 1991 m. po debiuto su JAV nacionaliniu simfoniniu orkestru ilgainiui ėmė koncertuoti su garsiausiais pasaulio orkestrais.

Gausybe pasaulinio lygio apdovanojimų įvertintas pianistas savo pasirodymus yra surengęs ir visada laukiamas prestižiškiausiose koncertų salėse ir festivaliuose. Jų sąraše -„Radio France", „Theatre des Champs-Elysees", „Salle Pleyel", „Salle Gaveau" (Paryžius), „Grands Interprètes" (Lijonas), Lilio fortepijono festivalis, Bezansono operos teatras, „Leipzig Gewandhaus", „Concertgebouw" (Amsterdamas), „Laeiszhalle" (Hamburgas), koncertų salės Kinijoje ir kitur.

Bėgant metams, A. Paley žvaigždė negęsta – tarp Niujorko, Paryžiaus ir Vilniaus pianistas kasmet surengia apie 80 koncertų visame pasaulyje.

Nuo 2021 m. Alexander Paley yra Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos Fortepijono katedros profesorius.

Raimondas Butvila - žymus lietuvių smuikininkas, pedagogas. Su Lietuvos kvartetu koncertavo Europos valstybėse, Kuboje. Surengė solinių koncertų su kameriniais ansambliais, simfoniniais orkestrais, dalyvavo muzikos festivaliuose užsienyje ir Lietuvoje. Repertuarą sudaro klasikinė ir 20–21 a. muzika. Pirmasis atliko ir redagavo kai kuriuos V. Barkausko, R. Biveinio, A. Klovos, F. Latėno, R. Mažulio kūrinius smuikui.

Marius Dominykas Sakavičius (violončelė) - respublikinių konkursų dalyvis bei laureatas, o tarptautinėje scenoje pripažinimo susilaukė grodamas kvarteto sudėtyje.

Koncertas vyks dvaro rūmų Ovaliojoje salėje. Į teritoriją bus galima patekti nuo 17 val., jei atvykstate tik į koncertą.

Bilieto kaina - nuo 15 Eur asmeniui.
Te koncerto vakaras visapusiškai būna kupinas įspūdžių!

KONCERTAS TARP PAVASARIO GĖLIŲ SU VAKARIENE DVARO RŪMUOSE
PUIKI DOVANOS IDĖJA MAMAI!

Pakvieskite ar būkite pakviesti į išskirtinio skambesio vakarą, gegužės 7 dieną, Tulpių ir pavasario gėlių festivalio apsuptyje, kur skambės nuostabiausi Nacionalinės premijos laureato - Čiurlionio kvarteto - atliekami kūriniai. Po koncerto lauks įsimintina vakarienė dvaro rūmų restorane.
Į šį pasiūlymą įeina: koncerto bilietas, Tulpių ir pavasario gėlių festivalio bilietas, vakarienė dvaro rūmų restorane.
KAINA - 50 Eur/asm.

KONCERTAS TARP PAVASARIO GĖLIŲ IR GRILL VAKARIENĖ

Mėgaukitės kerinčio klasikinio skambesio koncertu, grožėkitės milijonais žiedų Tulpių ir pavasario gėlių festivalyje, o vakarą užbaikite skonių puota, vakarieniaudami grill kiemelyje.
Į šį pasiūlymą įeina: koncerto bilietas, Tulpių ir pavasario gėlių festivalio bilietas, neribota grill vakarienė kiemelyje (netoli Baltosios pokylių salės).
KAINA - 48 Eur/asm.

KONCERTAS SU GRILL VAKARIENE

Mėgaukitės kerinčio klasikinio skambesio koncertu, o vakarą užbaikite skonių puota, vakarieniaudami grill kiemelyje.
Į šį pasiūlymą įeina: koncerto bilietas, neribota grill vakarienė kiemelyje (netoli Baltosios pokylių salės).
KAINA - 40 Eur/asm.