Poilsis šeimai
Programa
Pirma diena:

Nuo 14 val. Svetingos sutiktuvės jaukiame viešbutyje „Stadala". Suaugusiuosius pavaišinsime barono fon Ropo svečių trauktine. Apgyvendinsime jaukiame šeimyniniame kambaryje.
Įsikūrus, pailsėjus, apsipratus, visą šeimynėlę pakviesime į nepaprastą pasivaikščiojimą į Meilės salą. Pasak legendos visos baronų Ropų kartos piršosi savo išrinktosioms būtent šioje saloje. Kaip Meilės simbolį tą pačią naktį į Kruojos upę sužadėtinis įmesdavo užkalbėtą auksinę monetą santarvei ir turtams privilioti, o sužadėtinė paleisdavo auksinę žuvelę, kad ji saugotų ir globotų būsimą šeimą.
Pirmąja dieną Pakruojo dvare užbaigsite vėjo malūno kino teatre.

Antra diena:

9:00-10:30 val. Svetingosios dvaro gaspadinės pavaišins sočiais ir gardžiais pusryčiais su kvapnia kava ar dvaro Aptiekariaus arbata.
Pasistiprinus ir atgavus jėgas pasiūlysime praleisti tikrą dvarišką dieną!
Jojimas – tikra dvariška pramoga! Pasiūlysime užsėsti ant žirgų ir smagiai praleisti laiką su jais, pajodinėti, klausant praktiškų instruktoriaus patarimų ar savarankiškai (30 min. asmeniui).
12 val. išlydėsime Jus į tradicinį Pakruojo dvaro renginį Gyvasis muziejus.
Linksmoji ir žaismingoji dalis mažiesiems – „Dvariškas ūkis".
Čia galėsite iki soties pažaisti su ūkio gyventojais, juos paglostyti ar pavaišinti gardžia morka ar duonos riekele. Jūsų dėmesio lauks žirgai, avytės, ožkytės, vištaitės.

Šiltuoju metu laiku aplankysite nuostabųjį dvaro Aptiekariaus sodą. Pamatysite kokio gražumo ir didumo užauga dvariški prieskoniai, kokios gardžios ir kvapnios yra Aptiekariaus arbatžolės. Būtent iš jų mūsų darbščiosios gaspadinės gamina ir vaišina svečius gardžiais patiekalais.

Aptarus ir pasidžiaugus linksma diena, galėsite parašyti gražų, šiltą laišką savo artimiesiems tikra žąsies plunksna. Dvaro paštininkas Bonifacas išsiųs jį nurodytu adresu.

22 val. Kambario linksmybės, nepamirštant dvariškos ramybės.

Po tokios linksmos dienos visas Dvaras Jums dėkos!

Trečia diena:

9:00-10:30 val. Gardūs dvariški pusryčiai.

Kaina 3 asmenų šeimai: 256 EUR.

Papildomi asmenys:

iki 2 metų nemokamai;

nuo 2 iki 4 metų + 50 EUR;

nuo 4 metų + 73 EUR.Papildomos ekskursijos, SPA procedūros ir pramogos pagal išankstinį susitarimą.Romantiškas savaitgalis dviese
Programa
Pirma diena:

Nuo 14 val. Svetingos sutiktuvės jaukiame viešbutyje „Stadala" su barono fon Ropo svečių gėrimu. Apgyvendinsime jaukiame kambaryje.
Įsikūrus, pailsėjus ir apsipratus pasiūlysime NEPAPRASTĄ pasivaikščiojimą į Meilės salą. Pasak legendos visos baronų Ropų kartos piršosi savo išrinktosioms būtent šioje saloje. Kaip Meilės simbolį tą pačią naktį į Kruojos upę sužadėtinis įmesdavo užkalbėtą auksinę monetą santarvei ir turtams privilioti, o sužadėtinė paleisdavo auksinę žuvelę, kad ji saugotų ir globotų būsimą šeimą.

Antra diena:

9.00-10.30 val. Svetingosios dvaro gaspadinės pavaišins gardžiais pusryčiais su kvapnia kava ar dvaro Aptiekariaus arbata.
Laiško rašymas tikra žąsies plunksna, kurį dvaro paštininkas Bonifacas išsiųs nurodytu adresu.
12.00 val. Išlydėtuvės į tradicinį Pakruojo dvaro renginį Gyvasis muziejus.

Gyvasis muziejus - sustojusi dvariško gyvenimo diena. Kiekvieno savaitgalio programa skelbiama mūsų tinklapyje.

88€
Pramogos su žirgais
Kviečiame susipažinti su eikliaisiais dvaro žirgais, pajusti ir pamatyti jojimo grožį ir eleganciją. Dvaro žirgyne Jūsų laukia 10 ristūnų, tarp kurių yra ir žymieji žemaitukai, kurių protėviai mena net Vytauto Didžiojo laikus, o jie patys – žygį prie Juodosios jūros ir jos vandens skonį.

Senieji istorijos šaltiniai liudija, jog dvaro žirgynas mena dar XIX a. pirmąją pusę. Kuomet dvarą valdė aristokratai, čia buvo laikomi veisliniai baronų ir kilmingųjų žirgai, kuriuos šeimininkai pasitelkdavo medžioklės metu, norint atsipalaiduoti tiesiog pasijodinėjimui ar aprodant apylinkes atvykusiems svečiams. Daugiausiai laikyta trakėnų ir žemaitukų: pirmaisiais buvo jodinėjama laisvalaikio, išvykų metu, o antrieji – buvo neatsiejama dvaro darbų gyvenimo dalis.

Dvaro jojimo manieže ir jojimo mokykloje galima išmokti gražiausio dvariško pomėgio – jojimo ir sužinoti šimtmečius skaičiuojančių jo tradicijų. Anksčiau jojimas buvo laikomas vienu iš visapusiško žmogaus ugdymo elementų, todėl kiekviena kilmingų tėvų atžala privalėjo mokėti suvaldyti žirgą. Taip buvo ne tik parodoma vieta visuomenėje, tačiau lavinama vaikų koordinacija, manieros, taisyklinga laikysena, pusiausvyra, ištvermė.

Tad, kad praleistumėte įsimintinai, turiningai ir aktyviai savo laiką Jums tereikia – paširdžius kutenančio noro, eiklaus žirgo ir vėjo plaukuose!

Maloniai kviečiame:
  • Pajodinėti legendiniais žirgais – ištvermingaisiais žemaitukais. Kaina – 15 EUR. Trukmė - 30 min.
  • Jodinėjimas su instruktoriumi – 30 EUR. Trukmė - 1 valanda.
  • Pasivažinėti karieta po dvaro apylinkes 2-3 asmenims - 60 EUR. Trukmė - 30 min.
Užpildykite šią formą ir mes susisieksime su Jumis
Кontaktai
+370 686 86376
info@pakruojo-dvaras.lt
Pakruojis, Karciamos g. 9
Leave your phone and we will contact you!
Or you can call us yourself:
+7 (000) 123 4567