Spalvingas švenčių
metas jūsų kolektyvui
Jūsų dvariškos šventės
Paruošėme Jums, Jūsų įmonei, kolegoms, klientams ir partneriams geriausias, jaukiausias ir įsimintiniausias dovanas bei pasiūlymus šią žiemą. Pakruojo dvaro amatininkų kruopščiausi rankų darbo gaminiai, šviečiantis IV-ASIS DIDŽIŲJŲ ŽIBINTŲ FESTIVALIS, įdomiausios programos ir renginiai Jūsų įmonės šventei.

Praleisite laiką su kolektyvu nepaprastai - tereikia išsirinkti!
IV-ASIS DIDŽIŲJŲ ŠVIESOS ŽIBINTŲ FESTIVALIS
STEBUKLŲ ŠALYJE
Atsisiųskite pasiūlymą dabar
SUSISIEKIME:

Renginių organizavimas: +370 61812298
renginiai@pilys-dvarai.lt

Karčiamos g. 9, Pakruojo dvaras, Pakruojo k., Pakruojo r.
Jūsų šventinė, dvariška puota
Siūlome Jūsų šventei išskirtines, unikalias XIX a. erdves: nuo prašmatnios Kolonų salės dvaro rūmuose ypatingam vakarui, ištaikingos Baltosios pokylių salės dideliam kolektyvui iki jaukaus dviejų aukštų Vandens malūno. Dvaro personalas mielai pasirūpins užkandžiais, muzika, transportu ir visais kitais organizaciniais klausimais, o Jums teliks smagiai leisti laiką didžiųjų šviesos žibintų festivalyje ir nestokoti puikios nuotaikos!

DVARO SALĖS:

CENTRINIŲ DVARO RŪMŲ SALĖS

Centrinių dvaro rūmų pažiba – Kolonų salė. Jos sienos mena iškilmingus pokylius, o salėje stovintis fortepijonas – virtuoziškų koncertų vakarus. Ši erdvė idealiai tinka organizuoti prabangų ir elegantišką kalėdinį renginį.

Už sienos esančioje ištaigingame Barono valgomajame – ten, kur anksčiau puotaudavo dvaro šeimininkas ar jo dvarą aplankę svečiai – bus patiekta itin dvariška vakarienė.

Pailsėti nuo šokių ir linksmybių svečiai galės Cigarų kambaryje bei Damų buduare.

BALTOJI POKYLIŲ SALĖ

Baltoji pokylių salė – didžiausia ir ištaigingiausia dvaro erdvė, kurios centrą šią žiemą puoš nuostabi, romantiškai padabinta ovali sceną. Šioje salėje telpa iki 350 garbių svečių (furšetas) arba iki 170 svečių, susėdusių prie staliukų.

VANDENS MALŪNO SALĖ


Unikalus ir vienintelis toks šalyje Pakruojo dvaro dviejų aukštų vandens malūnas buvo pastatytas 1823 m., o atnaujintas – 1989 m. Pirmasis aukštas puikiai tiks oficialesnei daliai, furšetui ir vakarienei, o akmenuota rūsio menė – kavai, arbatai ir šokiams.
Pietūs Baltojoje pokylių salėje
Besigrožint festivaliu ar prieš pradedant kelionę po didžiųjų šviesos žibintų šalį, kviečiame jaukiai ir gardžiai pavakarieniauti didžiausioje dvaro salėje.

Meniu rasite spustelėję mygtuką apačioje, grupėms būtina rezervuoti vakarienę ir staliukus iš anksto.
NERAŠYTOS DVARO ISTORIJOS
Kažkas kažkur lyg ir girdėta, lyg ir skaityta… Bet ar savomis akimis rūmų grožis regėtas? Ar Baronaitės lūpomis pasakojamos istorijos išklausytos?

Ši programa tai – ypatingas istorinis laikas su Baronaite ir tikromis dvaro istorijomis tiesiai iš pirmų lūpų. Jos lydimi pakeliausite dvaro rūmų koridoriais, kurie dar mena laikus, kai jais vaikščiojo kilmingieji. Pasivaišinsite ypatingu Barono gėrimu. Pabandę įminti pastarojo slaptą receptūrą, žengsite toliau į slapčiausias ir įdomiausias dvaro rūmų vietas, kur išgirsite pikantiškas dvaro ir jų valdytojų istorijas. Šios ekskursijos metu nusikelsite 100 metų atgal ir pajusite tikrą XIX a. pab. dvaro atmosferą.

Grupėms nuo 12 asm.
Programos trukmė - 1 val.
Kaina asmeniui - 7 €
Žibintų festivalis + Nerašytos dvaro istorijos - nuo 18 Eur/asm.
Stebuklų šalyje
IV-asis Didžiųjų žibintų festivalis
Vos tik užėjus rudens tamsumoms į dvarą sugrįžta kerintis šviesų reginys – jau IV-asis Didžiųjų šilko žibintų festivalis STEBUKLŲ ŠALYJE!

Jis šiais metais dovanos dar daugiau šviesos, didžiulių kerinčių skulptūrų, muzikos, cirko ir nepamirštamų emocijų visai šeimai.

"Alisa: Kiek ilgai trunka amžinai? Baltasis triušis: Kartais tai tėra viena sekundė."

Šviesos festivalis STEBUKLŲ ŠALYJE leis pasinerti į kitą, iliuzijų ir mistikos kupiną pasaulį, kuris leis pamiršti šią realybę ir pajusti amžinybės vertas akimirkas tarp šviesų.

FESTIVALIS VYKS: lapkričio 27–sausio 16 dienomis.

Daugiau informacijos – jau netrukus.
Stebuklų šalyje
IV-asis Didžiųjų žibintų festivalis
Vos tik užėjus rudens tamsumoms į dvarą sugrįžta kerintis šviesų reginys – jau IV-asis Didžiųjų šilko žibintų festivalis STEBUKLŲ ŠALYJE!

Jis šiais metais dovanos dar daugiau šviesos, didžiulių kerinčių skulptūrų, muzikos, cirko ir nepamirštamų emocijų visai šeimai.

"Alisa: Kiek ilgai trunka amžinai? Baltasis triušis: Kartais tai tėra viena sekundė."

Šviesos festivalis STEBUKLŲ ŠALYJE leis pasinerti į kitą, iliuzijų ir mistikos kupiną pasaulį, kuris leis pamiršti šią realybę ir pajusti amžinybės vertas akimirkas tarp šviesų.

FESTIVALIS VYKS: lapkričio 27–sausio 16 dienomis.

Daugiau informacijos – jau netrukus.
ŽIBINTŲ FESTIVALIS SU DVARO ŽALDOKU
Niekas nedrįs prieš Žaldoką ginčytis, kad Pakruojis - Lietuvos alaus sostinė! O kai alaus pakaštavosit - tvirtai tam pritarsit!

Pats Žaldokas pamokins, kaip „pirmoką" atpažint, o „antroką" reiks pavirt. Na, „trečiokas" liks mergikėm arba dvaro davatkikėm! Viską patys pamatysit, kaštavosit ir pavirsit!

  • Sutiktuvės su armoška dvaro Bravore;
  • Supažindinimas su senovinio alaus gamybos procesu;
  • Degustuosite tikro Lietuvos alaus tradicijų sostinėje virto - "pirmoko", "antroko" ir "trečioko";
  • Su dainomis ir linksmais Žaldoko pamokymais galėsite paskanauti būtent Jums bravoro krosnyje Žaldokienės iš salyklo keptų ypatingų blynų, pagardintų kanapėmis.

Trukmė: 1 val.
Grupės dydis: nuo 20 asmenų.
Kaina: 12 Eur/asm.
Žibintų festivalis + Degustacija su Žaldoku - nuo 23 Eur/asm.
ŠVENTĖS SU DVARO MALŪNININKU
Kalėdiškai nusiteikęs ir pasipuošęs dvaro Malūnininkas Levukas jau laukia svečių! Vedžiodamas Jus po savo valdas, Levukas papasakos unikalią Pakruojo dvaro malūnų istoriją ir pakvies visus į XVIII a. vėjo malūną susipažinti su senosiomis dvaro malūnininko darbo tradicijomis, miltų bei naminės duonos gamybos procesais. Dvaro ansamblio teritorijoje esančioje karčemoje „Traktierius" ragausite kalėdinio alaus, mėgausitės patiekalais, kuriuos gaminant naudojamas alus, susipažinsite su alaus gamybos procesais ir tradicijomis bei sužinosite įdomių faktų apie alų. Na, o alus neatsiejamas nuo skanaus maisto, linksmos kompanijos bei geros nuotaikos.

O kadangi ateiti į svečius be dovanos šeimininkui yra blogas tonas, mūsų Levukas lauks Jūsų su dovanomis – dainomis, anekdotais ir eilėraščiais!

Trukmė: apie 2,5 val.
Grupės dydis: nuo 15 asmenų.
Kaina: 35 Eur/asm (maistas ir programos metu degustuojami gėrimai į kainą yra įskaičiuoti).
Žibintų festivalis + Svečiuose pas Malūnininką - nuo 46 Eur/asm.
Edukacinė-degustacinė programa Istorinėje spirito varykloje
Vienintelis Lietuvoje
Prie senosios dvaro vaistinės (Aptiekos) jus pasitiks pats dvaro valdytojas – Baronas. Jis mielai jums aprodys po šimtmečių atkurtą istorinę spirito varyklą, išguldys spalvingą spirito dvare atsiradimo istoriją ir naudą, įmantrybes, neužmiršdamas ir saiko. Aptiektoje programos metu būsite pavaišinti net keturiais kolekciniais dvaro gėrimais.

Trukmė: 45 min.

Grupės dydis: nuo 15 asmenų.

Kaina: 12 Eur/asm.
Žibintų festivalis + Apsilankymas istorinėje spirito varykloje - nuo 23 Eur/asm.
PADOVANOKITE MAGIŠKAS AKIMIRKAS DVARE!
Pasiklydus gausybėje daiktų – dovanokite įspūdžius ir neišdildomas akimirkas! Poniški patalai, nepaprasti valgiai, užburianti aplinka – tai tik dalis dvariško gyvenimo, kurį galite paversti dovana!

Galima rinktis dovanų kuponus su fiksuota nurodyta suma arba su pasirinktomis paslaugomis, pramogomis, kurias norite padovanoti (šiuo atveju reikalinga susisiekti ir aptarti, kas turi būti įtraukta į dovanų kuponą).

Dėl dovanų kuponų reikalinga susisiekti šiuo kontaktu: shop@pakruojo-dvaras.lt
Arba galite įsigyti mūsų el. krautuvėje.
Pažinkite unikalius distiliacijos procesus!
Pakruojo dvaro bravoras ir spirito varykla savo veiklą pradėjo Šiaurinės Lietuvoje dar 16 a. pradžioje. Būtent tais laikais, apylinkėse pripažintas vaistininkas Knutas pastatė varyklą, kuri buvo dvaro Apotiekos (Vaistinės) dalis. 2018 metais, po ilgos pertraukos, į varyklą buvo sugrąžinta gyvybė ir ji atnaujino savo veiklą. Čia stiprieji gėrimai distiliuojami autentiškuose variniuose induose, o skoniai ir kokybė yra pripažinti bei pelnę aukščiausių prabų medalius ne tik Lietuvoje, tačiau ir už Atlanto.

Gėrimams gaminti naudojami tik natūralūs vietiniai augalai.

Pažinkite visus procesus ir įvertinkite pagamintus skonius patys pasirinkus vieną iš dviejų edukacinių programų.
Parašykite savo kontaktinę informaciją
Jūsų e-paštas
Jūsų vardas
Jūsų telefono numeris