ŽIEMOS PASAKA PAKRUOJO DVARE
KALĖDINIS DVARIŠKOS DIENOS NUOTYKIS-SPEKTAKLIS „SPRAGTUKAS"

Žiemos savaitgaliais Pakruojo dvare

v Stebuklingų puošmenų Norų eglutei kūrimas pas dvaro amatininkus;

v Kvapų pasaulio atradimai parfiumerinėje;

v Medumi kvepiančios bitininkės dirbtuvėlės;

v Šildančius apdarus iš vilnos kurs vėlėja;

v Kalvis kals laimės vinį;

v Duoną keps dvaro duonkepys ir jo pačia;

v Pasidabinimas dvariškais aprėdais kostiuminėje;

v Stebulingųjų sodų pynimas ir juostų audimas;

v Kalėdinių, gardžiųjų cukierkų gamyba dvaro virtuvėlėje;

v Drąsiausiems – tamsieji susitikimai baudžiavos laikų Bausmių rūsyje;

v Ir specialiai, gražiausių žiemos švenčių proga – atgijusi, legendinė „Spragtuko" istorija!

Ir dar! Žaldokas visus vaišins būtent šioms šventėms virtu kalėdiniu gėrimu, o Gaspadinė – karšta kvapnia arbata iš Aptiekoriaus sodo!

Išsamesnė informacija telefonu: +37065752693

KALĖDINIAI NUOTYKIAI IR DVARIŠKOS PUOTOS ĮMONĖMS BEI DIDESNĖMS DRAUGIJOMS ORGANIZUOJAMOS ATSKIRU SUSITARIMU.
nuo 8 euro
NAUJAMETINĖ KAUKIŲ PUOTA
Širdingai kviečiame dalyvauti dvariškoje puotoje ir drauge pasitikti ateinančiuosius 2018 metus!

Nauji metai – naujų darbų, norų ir svajonių pradžia, tad juos pradėkite išskirtinėje ir įkvėpimo teikiančioje vietoje – tikromis XIX a. gyvenimo akimirkomis žavinčiame Pakruojo dvare. Jūsų laukia išskirtinė šventinė aristokratiška programa, kuri Jus pakerės dar neregėtais, nežinotais, neragautais ir net uosle nepatirtais dalykais!DVARIŠKA 2018 METŲ SUTIKIMO PROGRAMA

Pažintinė dalis

  • Pirmiausia, kaip ir priklauso, laukiant garbingiausių svečių – būsite pasitikti dvaro oranžerijoje su putojančio vyno taure.
  • Susitikę su Baronu būsite pakviesti kartu pasivaikščioti istorijos takais, susipažinti su paslaptingu dvaro gyvenimu, jo valdomis ir įtraukiančiomis pikantiškomis istorijomis.
  • Kiekviena dama šį ypatingą vakarą galės apsilankyti mįslingoje parfumerio Žako laboratorijoje, atrasti nepaprastą kvapų pasaulį ir išgirsti svaiginančiais aromatais apipintas legendas!
  • Tuo tarpu kavalierių lauks degustacinės akimirkos mėgaujantis išskirtine, slapto recepto Barono trauktine ir net galimybė surūkyti savo ypatingoms progoms saugomą cigarą!


Neoficialioji dalis

  • Po pažinties su dvaru, jo istorija ir legendomis, Jūsų lauks banketas su gardžiais patiekalais, paruoštais su meile pagal senąsias dvaro gaspadinių puotų receptūras. Karštąjam patiekalui gardžiuositės putpele kepta and kriaušės, o šaltieji patiekalai bus pagaminti remiantis senąją Radvilų virtuve.
  • Skambant gyvai orkestro atliekamoms melodijoms, dvaro choreografas sukurs su visais dvariškiais žavingą ir įtraukiantį šokių sūkurį.
  • Ir dar Jūsų lauks daug smagių naujametinių staigmenų pagal visas dvariškas tradicijas!


Išmušus dvylikai – Naujuosius pasveikinsime sukdamiesi elegantišku valso žingsniu.

Kviečiame Jus būti drauge ir patirti tai, ką prisiminsite dar ilgai, su malonumu ir didingais aristokratiškais jausmais!Programos kaina:

150 Eur - suaugusiam asmeniui (registruojantis iki Lapkričio 1d. – 130 Eur/asm.)

80 Eur - vaikams (nuo 3 iki 14 metų)Nakvynė:

Centriniuose rūmuose – 140 Eur dvivietis kambarys su pusryčiais

Malūnininko name – 69 Eur dvivietis kambarys su pusryčiaisReikalinga išankstinė registracija el. paštu info@pilys-dvarai.lt arb a telefonu +370 686 65055.Svečiuose pas Malūnininką
Pramoginė-edukacinė programa
Dvaro Malūnininkas papasakos unikalią Pakruojo dvaro malūnu istoriją, pakvies visus į XVIII a. vėjo malūną susipažinti su senosiomis dvaro malūnininko darbo tradicijomis, miltų ir naminės duonos gamybos procesais. Kiekvienam norinčiam išbandyti jėgas sukant girnas ir, savo rankomis susimalus gardžių miltų, bus pasiūlyta bent trumpam „prisiliesti" prie miltuoto malūnininko gyvenimo…

Dvaro ansamblio teritorijoje esančioje karčemoje „Traktierius" ragausite vietinio regiono alaus, mėgausitės patiekalais, kuriuos gaminant naudojamas alus, susipažinsite su alaus gamybos procesais ir tradicijomis bei sužinosite įdomių faktų apie alų. Na, o alus neatsiejamas nuo skanaus maisto, linksmos kompanijos bei geros nuotaikos.

Programą sudaro ekskursija po Malūnininko valdas, edukacinės dalys „Alaus kelio pažinimas", „Duonos kelias" ir smagioji dalis Traktieriuje, kurios metu privaloma garsiai kaukšėti padais, alaus bokalus kilnoti, juoktis iki ausų, mėgautis maistu ir mylėti vieni kitus.

Kaina: 29 EUR asmeniui. Vaikams iki 3 metų nemokamai, 3-12 metų vaikams – 19 Eur

Trukmė: apie 3 val.

Malūnininko pietūs ir visos ulevonės vyks susirinkus mažiausiai 20 dalyvių, kad linksmiau ir triukšmingiau pašėltume. Programa NErekomenduojama vaikams iki 14 metų.

29 €
Kontaktai
Telefonu:
Viešbutis: +370 657 497 00
Renginių organizavimas: +370 657 526 93
Restoranas Traktierius: +370 682 411 55

El. paštu:
Bendroji informacija: info@pakruojo-dvaras.lt
Viešbutis: hotel@pilys-dvarai.lt
Renginių organizavimas:jovita@pilys-dvarai.lt

Darbo valandos:
Traktierius
V-VI 12:00 - 20:00
VII - 12:00 - 20:00
Viešbučio administracija
I-VII 09:00 - 18:00
Pakruojis, Karciamos g. 9