Spalvingoji Kalėdų
šventė jūsų kolektyvui
Jūsų dvariškos šventės
Paruošėme Jums, Jūsų įmonei, kolegoms, klientams ir partneriams geriausias, jaukiausias ir įsimintiniausias dovanas bei pasiūlymus šią žiemą. Pakruojo dvaro amatininkų kruopščiausi rankų darbo gaminiai, šviečiantis VI-ASIS ŠVIESOS IR ŽIBINTŲ FESTIVALIS, įdomiausios programos ir renginiai Jūsų įmonės šventei.

Praleisite laiką su kolektyvu nepaprastai - tereikia išsirinkti!
ŠVENTINĖS PROGRAMOS
Grupėms nuo 20 asm.
Baronas kviečia visus šviesaus mąstymo mėgėjus sudalyvauti dvariškoje puotoje, tokioje, kokia vykdavo tuomet, dar XIX amžiuje, kai dvaro salėse susirinkdavo garbūs ponai ir jų elegantiškosios damos.
Ir grupėms, ir pavieniams svečiams.
Žibintų grožio pakerėti, esate kviečiami jaukios ir šildančios šventinės vakarienės didžiausioje dvaro salėje.
Grupėms nuo 10 asm.
Su Baronaite aplankykite dvaro rūmus, atskleiskite įdomiausias dvaro paslaptis ir istorijos vingius. Pro rūmų langus pasigrožėkite įspūdingais vaizdais į žibintų festivalį.
Grupėms nuo 20 asm.
Dvaro pivorius Žaldokas negailės dainų ir pasakojimų apie dvare verdamą alų, o jo žodžius dar ryškiau nušvies žibintų žavesys.
Grupėms nuo 15 asm.
Tokia linksmybė ir žibintų grožybė dvare būna tik šventėms užėjus - nuo juoko garantuotai skaudės šonus!
Grupėms nuo 15 asm.
Sužinokite, kur ir kaip gimsta pasaulyje pripažinti stiprieji dvaro skoniai. Pažinkite, ragaukite ir mėgaukitės supančiu festivalio grožiu.
Grupėms nuo 10 asm.
Išbandykite savomis rankomis dvare gyvus amatus šviesos žibintų apsuptose programose pas dvaro parfumerę, vėlėją, keramikę, bitininkę.
Puiki vieta Jūsų planuojamam renginiui, seminarui, mokymams, posėdžiui ar įmonės šventei
Padovanokite nepamirštamas akimirkas dvare savo draugams, kolegoms, klientams ar partneriams.
SUSISIEKIME:

Renginių organizavimas: +370 61812298
renginiai@pilys-dvarai.lt

Karčiamos g. 9, Pakruojo dvaras, Pakruojo k., Pakruojo r.
Jūsų šventinė, dvariška puota
Siūlome Jūsų šventei išskirtines, unikalias XIX a. erdves: nuo prašmatnios Kolonų salės dvaro rūmuose ypatingam vakarui, ištaikingos Baltosios pokylių salės dideliam kolektyvui iki jaukaus dviejų aukštų Vandens malūno. Dvaro personalas mielai pasirūpins užkandžiais, muzika, transportu ir visais kitais organizaciniais klausimais, o Jums teliks smagiai leisti laiką didžiųjų šviesos žibintų festivalyje ir nestokoti puikios nuotaikos!

DVARO SALĖS:

CENTRINIŲ DVARO RŪMŲ SALĖS

Centrinių dvaro rūmų pažiba – Kolonų salė. Jos sienos mena iškilmingus pokylius, o salėje stovintis fortepijonas – virtuoziškų koncertų vakarus. Ši erdvė idealiai tinka organizuoti prabangų ir elegantišką kalėdinį renginį.

Už sienos esančioje ištaigingame Barono valgomajame – ten, kur anksčiau puotaudavo dvaro šeimininkas ar jo dvarą aplankę svečiai – bus patiekta itin dvariška vakarienė.

Pailsėti nuo šokių ir linksmybių svečiai galės Cigarų kambaryje bei Damų buduare.

BALTOJI POKYLIŲ SALĖ

Baltoji pokylių salė – didžiausia ir ištaigingiausia dvaro erdvė, kurios centrą šią žiemą puoš nuostabi, romantiškai padabinta ovali sceną. Šioje salėje telpa iki 350 garbių svečių (furšetas) arba iki 170 svečių, susėdusių prie staliukų.

VANDENS MALŪNO SALĖ


Unikalus ir vienintelis toks šalyje Pakruojo dvaro dviejų aukštų vandens malūnas buvo pastatytas 1823 m., o atnaujintas – 1989 m. Pirmasis aukštas puikiai tiks oficialesnei daliai, furšetui ir vakarienei, o akmenuota rūsio menė – kavai, arbatai ir šokiams.
Pietūs Baltojoje pokylių salėje
Besigrožint festivaliu ar prieš pradedant kelionę po didžiųjų šviesos žibintų šalį, kviečiame jaukiai ir gardžiai pavakarieniauti didžiausioje dvaro salėje.

Meniu rasite spustelėję mygtuką apačioje, grupėms būtina rezervuoti vakarienę ir staliukus iš anksto.
NERAŠYTOS DVARO ISTORIJOS
Kažkas kažkur lyg ir girdėta, lyg ir skaityta… Bet ar savomis akimis rūmų grožis regėtas? Ar Baronaitės lūpomis pasakojamos istorijos išklausytos?

Ši programa tai – ypatingas istorinis laikas su Baronaite ir tikromis dvaro istorijomis tiesiai iš pirmų lūpų. Jos lydimi pakeliausite dvaro rūmų koridoriais, kurie dar mena laikus, kai jais vaikščiojo kilmingieji. Pasivaišinsite ypatingu Barono gėrimu. Pabandę įminti pastarojo slaptą receptūrą, žengsite toliau į slapčiausias ir įdomiausias dvaro rūmų vietas, kur išgirsite pikantiškas dvaro ir jų valdytojų istorijas. Šios ekskursijos metu nusikelsite 100 metų atgal ir pajusite tikrą XIX a. pab. dvaro atmosferą.

Grupėms nuo 12 asm.
Programos trukmė - 1 val.
Kaina asmeniui - 9 €

ŽIBINTŲ FESTIVALIS SU DVARO ŽALDOKU
Niekas nedrįs prieš Žaldoką ginčytis, kad Pakruojis - Lietuvos alaus sostinė! O kai alaus pakaštavosit - tvirtai tam pritarsit!

Pats Žaldokas pamokins, kaip „pirmoką" atpažint, o „antroką" reiks pavirt. Na, „trečiokas" liks mergikėm arba dvaro davatkikėm! Viską patys pamatysit, kaštavosit ir pavirsit!

  • Sutiktuvės su armoška dvaro Bravore;
  • Supažindinimas su senovinio alaus gamybos procesu;
  • Degustuosite tikro Lietuvos alaus tradicijų sostinėje virto - "pirmoko", "antroko" ir "trečioko";
  • Su dainomis ir linksmais Žaldoko pamokymais galėsite paskanauti būtent Jums bravoro krosnyje Žaldokienės iš salyklo keptų ypatingų blynų, pagardintų kanapėmis.

Trukmė: 1 val.
Grupės dydis: nuo 20 asmenų.
Kaina: 16 Eur/asm.

ŠVENTĖS SU DVARO MALŪNININKU
Kalėdiškai nusiteikęs ir pasipuošęs dvaro Malūnininkas Levukas jau laukia svečių! Vedžiodamas Jus po savo valdas, Levukas papasakos unikalią Pakruojo dvaro malūnų istoriją ir pakvies visus į XVIII a. vėjo malūną susipažinti su senosiomis dvaro malūnininko darbo tradicijomis, miltų bei naminės duonos gamybos procesais. Dvaro ansamblio teritorijoje esančioje karčemoje „Traktierius" ragausite kalėdinio alaus, mėgausitės patiekalais, kuriuos gaminant naudojamas alus, susipažinsite su alaus gamybos procesais ir tradicijomis bei sužinosite įdomių faktų apie alų. Na, o alus neatsiejamas nuo skanaus maisto, linksmos kompanijos bei geros nuotaikos.

O kadangi ateiti į svečius be dovanos šeimininkui yra blogas tonas, mūsų Levukas lauks Jūsų su dovanomis – dainomis, anekdotais ir eilėraščiais!

Trukmė: apie 2,5 val.
Grupės dydis: nuo 15 asmenų.
Kaina: 38 Eur/asm (maistas ir programos metu degustuojami gėrimai į kainą yra įskaičiuoti).

Edukacinė-degustacinė programa Istorinėje spirito varykloje
Vienintelis Lietuvoje
Prie senosios dvaro vaistinės (Aptiekos) jus pasitiks pats dvaro valdytojas – Baronas. Jis mielai jums aprodys po šimtmečių atkurtą istorinę spirito varyklą, išguldys spalvingą spirito dvare atsiradimo istoriją ir naudą, įmantrybes, neužmiršdamas ir saiko. Aptiektoje programos metu būsite pavaišinti net keturiais kolekciniais dvaro gėrimais.

Trukmė: 45 min.

Grupės dydis: nuo 15 asmenų.

Kaina: 16 Eur/asm.

PADOVANOKITE MAGIŠKAS AKIMIRKAS DVARE!
Pasiklydus gausybėje daiktų – dovanokite įspūdžius ir neišdildomas akimirkas! Poniški patalai, nepaprasti valgiai, užburianti aplinka – tai tik dalis dvariško gyvenimo, kurį galite paversti dovana!

Galima rinktis dovanų kuponus su fiksuota nurodyta suma arba su pasirinktomis paslaugomis, pramogomis, kurias norite padovanoti (šiuo atveju reikalinga susisiekti ir aptarti, kas turi būti įtraukta į dovanų kuponą).

Dėl dovanų kuponų reikalinga susisiekti šiuo kontaktu: shop@pakruojo-dvaras.lt
Arba galite įsigyti mūsų el. krautuvėje.