Pasinerkite į romantikos kupiną dvarišką kultūrą, aristokratiškų sanbūrių malonumus, kurie jus įtrauks į vienos nakties pabėgimą paslapčių dvare.
Tai, tarsi, puslapis iš jūsų mylimo romano, kur jūs patys tapsite jo herojais.

Vos įžengę pro duris, svečiai atsiduria oranžerijoje, kur, kaip ir pridera, pagal visas senąsias tradicijas yra pasitinkami su šildančiais gėrimais. Svetingasis dvaro šeimininkas, pats Baronas, pasveikina visus atvykusius ir pakviečia drauge su juo ir Baroniene pasivaikščioti po rūmus: aprodo puošnias erdves, medžioklės, jodinėjimo ir kitų pomėgių eksponatus. Nusileidę į cokolinį aukštą netikėtai visi stabteli prie ypatingos vietos – parfumerio Žako dirbtuvių, dar kitaip vadinamų Parfumerine. Čia užsukus atsiskleidžia meile apipinta dvaro kvepalų istorija, kuri dar ilgai aromatais sklando vakaro ore...

Vakaro eigoje, išgirdus gongą, svečiai pakviečiami į dvaro valgomąjį, kuris tiesiog paskendęs žvakių šviesoje. Čia apie meilę prabyla ne tik ilgi žvilgsniai kandeliabrų šviesoje į savo mylimą šalia, bet ir patiektas maistas – dvaro virtuvė žino, kaip prakalbinti širdis romantiškiausiais patiekalais.

Nejučia užsimiršta viskas aplinkui: kasdienybė, galvoje besisukusios neramios mintys, kiti svečiai ir pasineriama į kitą, kupiną romantikos, vėduoklių kalbos, ištiestos rankos pabučiavimo ir pakvietimo svaigiam valsui – vienos nakties romano dviems, laiką. Baronas, būdamas dvaro ir Baronienės širdies šeimininkas, vakaro metu ne kartą atveria savo širdį 1896-ųjų meilės kalbai, kuri skleidžiasi muzika, šokiu, eilėmis ir džentelmeniškomis manieromis...
PROGRAMA:

Nuo 14 valandos svečiai laukiami atvykti į dvaro rūmų viešbutį, kur jie pasitinkami pagal senąsias tradicijas – su šildančiu gėrimu. Po to yra palydimi įsikurti prabangiuose rūmų kambariuose.

19 valanda. Vakaro pradžia. Pasidabinus vakaro apdarais, svečiai yra laukiami nusileisti iš savo kambarių ir pakelti taures už būsimą įsimintiną vakarą. Renkasi ir kiti svečiai.

19.15 val. Baronas drauge su Baroniene pakviečia svečius į meile apipintą ekskursiją po rūmus, susipažindina su jų istorija, erdvėmis, šeimininkų gyvenimu ir jo vingiais, virtusiais dar ir dabar gyvomis legendomis.

19.30 val. Apsilankymas parfumerio Žako dirbtuvėse – Parfumerinėje. Čia atskleidžiama dvaro kvepalų istorija.

20.00 val. Rūmų valgomajame patiekiama įmantri trijų patiekalų vakarienė.

21.00 val. Dvariško valso ir meilės kalbos laikas. Patiekiamas desertas.

23.00 val. Apie vakaro pabaigą užuominą duos palengva gęstančios žvakės.

Kita diena:

Nuo 9.30 val. patiekiami romantiški pusryčiai.

12.00 val. Dvariškos dienos pradžia. Tai – užsiėmimų kupina XIX a. dvaro diena, kurios metu
lankysitės pas amatininkus, stebėsite pasirodymus, turėsite galimybę patirti ne tik aristokratišką,
bet ir kumečio dalią. Visos dienos programą vainikuos klasikinės muzikos koncertas.

P. S. Jei į dvarą svečiuotis atvykstate nuo penktadienio, užsiėmimų kupina XIX a. diena (programa "Kelionė į XIX amžių") jums vyks kitą dieną nuo 12 valandos. Jei į svečius atvykstate nuo šeštadienio, tuomet programa jums prasidės tą pačią dieną, šeštadienį, nuo 12 valandos (bet kuriuo metu nuo 14 valandos galėsite įsikurti viešbutyje).
Užsisakyti programą
Užpildykite formą ir su Jumis susisieks mūsų komanda suderinti apsilankymo detalių.
Galite su mumis susisiekti:
Telefonas: +370 657 497 00
El. paštas: info@pakruojo-dvaras.lt.
Jūsų el. paštas
Jūsų vardas
Jūsų telefono numeris
Kontaktai rezervacijai
Telefonas: +370 657 497 00
El. paštas: info@pakruojo-dvaras.lt.