JŪSŲ DVARIŠKOS KALĖDOS
Šiemet artėjant žiemai ir gražiausioms metų šventėms Pakruojo dvaras paruošė Jums, Jūsų įmonei, kolegoms, klientams ir partneriams geriausias, jaukiausias ir įsimintiniausias dovanas bei pasiūlymus.

Pakruojo dvaro amatininkų kruopščiausi rankų darbo gaminiai, šviečiantis festivalis "Didieji Kinijos žibintai", įdomiausios programos ir renginiai Jūsų įmonės šventei, o galiausiai ir staigmenų kupina Dvariška dovanų kortelė - garantuojame, kad šventes pasitiksite nepaprastai, tereikia išsirinkti!
Įdėja jūsų šventei
Įdėja jūsų dovanai
Kontaktai
Telefonu:
Viešbutis: +370 657 497 00
Renginių organizavimas: +370 657 526 93
Restoranas Traktierius: +370 682 411 55

El. paštu:
Bendroji informacija: info@pakruojo-dvaras.lt
Viešbutis: hotel@pilys-dvarai.lt
Renginių organizavimas:jovita@pilys-dvarai.lt

Darbo valandos:
Traktierius
V-VI 12:00 - 20:00
VII - 12:00 - 20:00
Viešbučio administracija
I-VII 09:00 - 18:00
Pakruojis, Karciamos g. 9
JŪSŲ PRIVATI ŠVENTĖ
Pakruojo dvaras siūlo Jūsų šventei išskirtines, unikalias XIX a. erdves: nuo prašmatnios Kolonų salės dvaro rūmuose ypatingam vakarui, ištaikingos Baltosios pokylių salės dideliam kolektyvui iki jaukaus dviejų aukštų vandens malūno. Dvaro personalas mielai pasirūpins užkandžiais, muzika, transportu ir visais kitais organizaciniais klausimais, o Jums teliks smagiai leisti laiką šviesos žibintų festivalyje ir nestokoti puikios nuotaikos!SALĖS PASIRINKIMUI:

CENTRINIŲ DVARO RŪMŲ SALĖS

Centrinių rūmų pažyba – Kolonų salė. Jos sienos mena iškilmingus pokylius, o salėje stovintis fortepijonas – virtuoziškų koncertų vakarus. Ši erdvė idealiai tinka organizuoti prabanga ir elegancija dvelkiantį kalėdinį renginį.

Už sienos esančioje ištaigingame Barono valgomajame – ten, kur anksčiau puotaudavo dvaro šeimininkas ar jo dvarą aplankę svečiai – bus patiekta itin dvariška vakarienė.

Pailsėti nuo šokių ir linkmybių svečiai galės Cigarų kambaryje bei Damų buduare.BALTOJI POKYLIŲ SALĖ

Baltoji pokylių salė – didžiausia ir ištaigingiausia dvaro erdvė, kurios centrą šią žiemą puoš nuostabi, romantiškai padabinta ovali sceną. Šioje salėje telpa iki 350 garbių svečių (furšetas), arba iki 170 svečių, susėdusių prie staliukų.VANDENS MALŪNO SALĖ

Unikalus ir vienintelis toks šalyje Pakruojo dvaro dviejų aukštų vandens malūnas buvo pastatytas 1823 m., atnaujintas – 1989 m. Pirmasis aukštas puikiai tiks oficialesnei daliai, furšetui ir vakarienei, o akmenuota rūsio menė – kavai, arbatai ir šokiams.*Yra papildomų sąlygų

FESTIVALIS „DIDIEJI KINIJOS ŽIBINTAI"
Šią žiemą į Lietuvą sugrįš amžių tradicijomis alsuojantis šviesos festivalis DIDIEJI KINIJOS ŽIBINTAI!

Nuo lapkričio 23 iki pat sausio 5 dienos Pakruojo dvare lauks milžiniškų šviesos skulptūrų parkas, teatralizuoti šou ir šventinės pramogos mažiesiems.DIDŽIAUSIOJE LIETUVOJE IŠLIKUSIOJE DVARO SODYBOJE KŪRĖJAI IŠ KINIJOS ĮRENGS DAUGIAU NEI 30 TEMINIŲ ŠVIESOS INSTALIACIJŲ.

Šįkart iš daugybės šilko žibintų sukurtos skulptūros sieks net 8 m. aukštį.

Pakruojo dvaro teritorijoje nušvis judantis Afrikos gyvūnijos pasaulis, poliarinių meškų ledynas, gervių sala, persikų medžiuose žaidžiančios beždžionės, Spragtuko istoriją menanti Kalėdų eglė. Pagrindinėje aikštėje šviesos galią primins legendomis apipintas monstras Nian, ateinantiems metams sėkmę pranašaus egzotiškieji kinų zodiako ženklai. Iš porceliano bus pagaminta įspūdinga 3 metrų aukščio drakono ir fenikso dievybių skulptūra.VISĄ ŠVENTINĮ LAIKOTARPĮ, SAVAITGALIAIS IR KALĖDŲ DIENOMIS vyksiančiame festivalyje „Didieji Kinijos žibintai" Lietuvos aktoriai rengs teatralizuotus šou ir šokdins sėkmę nešantį drakoną. Specialiai iš Kinijos atvykę artistai vaikščios peilių ašmenimis, šoks liaudies šokį, demonstruos Šaolino Kung Fu kovos meną, demonstruos arbatos gėrimo ceremoniją. Į Pakruojo dvarą specialiai iš Kinijos atvyks ir įvairūs amatininkai, pakviesiantys iš arti pamatyti egzotiškus dirbinius ir jų kūrimo procesą. Renginio lankytojų lauks šventinė mugė, ypatingi Rytų virtuvės skoniai ir dvariškos pramogos.

ŠVIESOS FESTIVALYJE ŠIEMET TAIP PAT VEIKS KŪRYBINĖS-EDUKACINĖS VAIKŲ UŽIMTUMO ERDVĖS. Mažieji pramogautojai galės patys piešti kiniškus žibintus, žingsniuoti spalvą keičiančiomis lėkštėmis, susitikti su Kalėdų seneliu spindinčiame jo namelyje ir iš Kinijos atvykusiu šmaikščiuoju klounu.Festivalis vyks: 2019 11 23-2020 01 05 (penktadieniais-sekmadieniais) bei gruodžio 25, 26 ir 27 dienomis.

Kaina: 12 eur/asm – suaugusiems, 10 eur/asm – vaikams nuo 6 m., studentams bei senjorams.

Informacija: +370 657 52693, info@pilys-dvarai.lt.

KINIJOS ŽIBINTŲ FESTIVALIS SU DVARO ŽALDOKU
Niekas nedrįs prieš Žaldoką ginčytis, kad Pakruojis - Lietuvos alaus sostinė! O kai alaus pakaštavosit - tvirtai tam pritarsit!

Pats Žaldokas pamokins, kaip „pirmoką" atpažint, o „antroką" reiks pavirt. Na, „trečiokas" liks mergikėm arba dvaro davatkikėm! Viską patys pamatysit, kaštavosit ir pavirsit!* Sutiktuvės su armoška dvaro Bravore;

* Supažindinimas su senovinio alaus gamybos procesu;

* Degustuosite tikro Lietuvos alaus tradicijų sostinėje virto - pirmoko, antroko ir trečioko;

* Su dainomis ir linksmais Žaldoko pamokymais galėsite paskanauti būtent Jums bravoro krosnyje Žaldokienės iš salyklo keptų ypatingų blynų, pagardintų kanapėmis.Trukmė: 1 val.

Grupės dydis: nuo 20 asm.

Kaina: 12 eur/asm. Žibintų festivalio bilietas į kainą NEĮSKAIČIUOTAS.

Daugiau informacijos ir rezervacija: +370 657 51353, jelena@pilys-dvarai.lt.

KINIJOS ŽIBINTŲ FESTIVALIS SU DVARO MALŪNININKU
Kalėdiškai nusiteikęs ir pasipuošęs dvaro Malūnininkas Levukas jau laukia svečių! Vedžiodamas Jus po savo valdas, Levukas papasakos unikalią Pakruojo dvaro malūnų istoriją ir pakvies visus į XVIII a. vėjo malūną susipažinti su senosiomis dvaro malūnininko darbo tradicijomis, miltų bei naminės duonos gamybos procesais. Dvaro ansamblio teritorijoje esančioje karčemoje „Traktierius" ragausite kalėdinio alaus, mėgausitės patiekalais, kuriuos gaminant naudojamas alus, susipažinsite su alaus gamybos procesais ir tradicijomis bei sužinosite įdomių faktų apie alų. Na, o alus neatsiejamas nuo skanaus maisto, linksmos kompanijos bei geros nuotaikos.O kadangi ateiti į svečius be dovanos šeimininkui yra blogas tonas, mūsų Levukas lauks Jūsų su dovanomis – dainomis ir eilėraščiais!P.S. Besiruošdami kelionei nepamirškite paimti savo norų (obuolių, morkų ir baronkų), kuriais kartu papuošite tradicinę dvaro Norų Eglę!Trukmė: apie 2,5 val.

Grupės dydis: nuo 15 asm.

Kaina: 35 eur/asm (maisto patiekalų bei gėrimų kaina įskaičiuota.). Žibintų festivalio bilietas į kainą NEĮSKAIČIUOTAS.

Daugiau informacijos ir rezervacija: +370 618 12298, renginiai@pilys-dvarai.lt.

KOLEKCINIAI DVARO SPIRITO VARYKLOS GĖRIMAI
Visą Jus dominančią informaciją mielai suteiksime asmeniškai. ????

Informacija ir užsakymai: +370 657 51353, jelena@pilys-dvarai.lt

DVARO PARFUMERĖS GAMINIAI
XIX a. pabaigoje į Pakruojo dvarą baronai von der Roppai pasikvietė pasisvečiuoti ir parodyti Lietuvos grožį pažįstamą parfumerį Žaką iš Prancūzijos. Pastarąjį sužavėjo dvaras, jo atmosfera, grožis ir gamtos turtai, kuriuos jis puikiai panaudojo naujų aromatų ir grožio produktų gamyboje. Žako viešnagė Pakruojo dvare užsitęsė net penkerius metus, per kuriuos jis ne tik kūrė kvepalus, tačiau ir pats augino įvairias žoleles, vietines ir atgabentas iš tolimųjų kraštų, gamino aliejus ir gaivinančius aromatingus vandenis.

Šiandien Žako laboratorija atkurta ir vėl veikia, viliodama svaigiais kvapais ir grožiui skirtais turtais. Čia Jūs turite progą užsakyti kvepiančią dovaną labiausiai eleganciją ir subtilumą vertinančioms klientėms/-ams ir partnerėms/-iams: nuo natūralių hidrolatų, namų ir patalų kvapų, žvakių iki muilų bei eterinių aliejų.Informacija ir užsakymai: +370 657 51353, jelena@pilys-dvarai.ltContent Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
DVARO KERAMIKĖS GAMINIAI
Keramika – vienas seniausių amatų ir meno formų pasaulyje. Šis amatas siejamas dar su civilizacijos pradžia ir nuo primityvių buitinių indų tada išsirutuliojo iki turiningo meno šiandien, kuris džiugina daugelio akis.

Iš molio galima sukurti įvairių dydžių ir formų praktiškų detalių namams/biurui (lėkštutės, puodeliai su jūsų įmonės logotipu ar kita simbolika) ir puošmenų jų interjerui (pavyzdžiui, figūrėlės). Keramikiniai gaminiai, išdegti net 1000 laipsnių karščio krosnyje tampa tvirti, o išpuošti spalvomis atsiskleidžia visu grožiu, kuris ilgai džiugina akis.

Keramikiniai gaminiai, jų išvaizda ir kiekiai yra iš anksto suderinami pagal kliento pageidavimus.Informacija ir užsakymai: +370 657 51353, jelena@pilys-dvarai.lt

KVIETIMAI Į ŠVIESOS FESTIVALĮ „DIDIEJI KINIJOS ŽIBINTAI 2019"
Šią žiemą į Lietuvą sugrįš amžių tradicijomis alsuojantis šviesos festivalis DIDIEJI KINIJOS ŽIBINTAI!

Nuo lapkričio 23 iki pat sausio 5 dienos Pakruojo dvare lauks milžiniškų šviesos skulptūrų parkas, teatralizuoti šou ir šventinės pramogos mažiesiems.DIDŽIAUSIOJE LIETUVOJE IŠLIKUSIOJE DVARO SODYBOJE KŪRĖJAI IŠ KINIJOS ĮRENGS DAUGIAU NEI 30 TEMINIŲ ŠVIESOS INSTALIACIJŲ.

Šįkart iš daugybės šilko žibintų sukurtos skulptūros sieks net 8 m. aukštį.

Pakruojo dvaro teritorijoje nušvis judantis Afrikos gyvūnijos pasaulis, poliarinių meškų ledynas, gervių sala, persikų medžiuose žaidžiančios beždžionės, Spragtuko istoriją menanti Kalėdų eglė. Pagrindinėje aikštėje šviesos galią primins legendomis apipintas monstras Nian, ateinantiems metams sėkmę pranašaus egzotiškieji kinų zodiako ženklai. Iš porceliano bus pagaminta įspūdinga 3 metrų aukščio drakono ir fenikso dievybių skulptūra.VISĄ ŠVENTINĮ LAIKOTARPĮ, SAVAITGALIAIS IR KALĖDŲ DIENOMIS vyksiančiame festivalyje „Didieji Kinijos žibintai" Lietuvos aktoriai rengs teatralizuotus šou ir šokdins sėkmę nešantį drakoną. Specialiai iš Kinijos atvykę artistai vaikščios peilių ašmenimis, šoks liaudies šokį, demonstruos Šaolino Kung Fu kovos meną, demonstruos arbatos gėrimo ceremoniją. Į Pakruojo dvarą specialiai iš Kinijos atvyks ir įvairūs amatininkai, pakviesiantys iš arti pamatyti egzotiškus dirbinius ir jų kūrimo procesą. Renginio lankytojų lauks šventinė mugė, ypatingi Rytų virtuvės skoniai ir dvariškos pramogos.

ŠVIESOS FESTIVALYJE ŠIEMET TAIP PAT VEIKS KŪRYBINĖS-EDUKACINĖS VAIKŲ UŽIMTUMO ERDVĖS. Mažieji pramogautojai galės patys piešti kiniškus žibintus, žingsniuoti spalvą keičiančiomis lėkštėmis, susitikti su Kalėdų seneliu spindinčiame jo namelyje ir iš Kinijos atvykusiu šmaikščiuoju klounu.Festivalis vyks: 2019 11 23-2020 01 05 (penktadieniais-sekmadieniais) bei gruodžio 25, 26 ir 27 dienomis

Kaina: 12 eur/asm – suaugusiems, 10 eur/asm – vaikams nuo 6 m., studentams bei senjorams

Informacija ir užsakymai: +370 655 51353, jelena@pilys-dvarai.lt

DVARIŠKA DOVANŲ KORTELĖ
Margaspalvis ruduo kiekvieną dieną įkvepia ir po truputį vis labiau primena apie artėjančias gražiausias metų šventes, kai norisi dovanoti gėrį, šilumą, ir, žinoma, gražiausias bei įsimintiniausias akimirkas. Tam Pakruojo dvaras parengė Jums ir jūsų įmonei ypatingą pasiūlymą, kuris ne tik palengvins dovanų rinkimą šiais metais, bet ir bus ta dovana, kuri nepaliks abejingų. Tai – Dvariškio dovanų kortelė.Dvariškio dovanų kortelė yra išskirtinė tuo, kad dovanodami ją, dovanojate ir tai:

Bilietą į šviesos festivalį „Didieji Kinijos žibintai 2019";

Bilietą į gėlių festivalį 2020;

Pakruojo dvaro dvariškio statusą net 2 metams, kuris suteikia dvare visą gausą privilegijų (jos aprašytos čia).Šios kortelės kaina pasiūlymo galiojimo laikotarpiu (iki gruodžio 1 d.): 20 € (vietoje 44 €).

Kortelės dizainą galime sukurti pagal jūsų norus: uždėti įmonės logotipą, užrašyti palinkėjimą/dedikaciją ar kitus svarbius žodžius. Pasirinktas kortelės dizainas ir gamybos kaštai jau yra įskaičiuoti į jos kainą.Dvariškio dovanų kortelės pasiūlymas galioja iki gruodžio 1 dienos.

Jeigu užsisakote 50 kortelių ir daugiau, tokiu atveju pačiai įmonei yra dovanojamas dvariškio liudijimas vieneriems metams, kuris suteikia dvare organizuojamiems renginiams ar išvykoms nuolaidas ir privilegijas.Informacija ir užsakymai: +370 657 51353, jelena@pilys-dvarai.lt