Spalvingoji kalėdų
šventė jūsų kolektyvui
Jūsų dvariškos kalėdos
Šiemet artėjant žiemai ir gražiausioms metų šventėms Pakruojo dvaras paruošė Jums, Jūsų įmonei, kolegoms, klientams ir partneriams geriausias, jaukiausias ir įsimintiniausias dovanas bei pasiūlymus. Pakruojo dvaro amatininkų kruopščiausi rankų darbo gaminiai, šviečiantis festivalis "Didieji Kinijos žibintai", įdomiausios programos ir renginiai Jūsų įmonės šventei, o galiausiai ir staigmenų kupina Dvariška dovanų kortelė - garantuojame, kad šventes pasitiksite nepaprastai, tereikia išsirinkti!
Idėja Jūsų šventei
Susisiekite su mumis ir mes padėsime suorganizuoti Jums daugybę įspūdingų akimirkų!

Kontaktai: +370 657 51353 | jelena@pilys-dvarai.lt
Norite sužinoti daugiau?
Atsisiųskite pasiūlymą dabar
Kontaktai
Renginių organizavimas: +370 657 513 53

jelena@pilys-dvarai.lt

Karčiamos g. 9 Pakruojo dvaras, Pakruojo kaimas, Pakruojo rajonas
Koordinatės:
 • 492539, 6206336 (LKS) (Lietuvos formatas)
 • 55.991093, 23.880423 (WGS) (Pasaulinis formatas)
 • 55° 59′ 27.93″, 23° 52′ 49.52″ (WGS
   Jūsų privati šventė
   Pakruojo dvaras siūlo Jūsų šventei išskirtines, unikalias XIX a. erdves: nuo prašmatnios Kolonų salės dvaro rūmuose ypatingam vakarui, ištaikingos Baltosios pokylių salės dideliam kolektyvui iki jaukaus dviejų aukštų vandens malūno. Dvaro personalas mielai pasirūpins užkandžiais, muzika, transportu ir visais kitais organizaciniais klausimais, o Jums teliks smagiai leisti laiką šviesos žibintų festivalyje ir nestokoti puikios nuotaikos!   SALĖS PASIRINKIMUI:

   CENTRINIŲ DVARO RŪMŲ SALĖS

   Centrinių rūmų pažiba – Kolonų salė. Jos sienos mena iškilmingus pokylius, o salėje stovintis fortepijonas – virtuoziškų koncertų vakarus. Ši erdvė idealiai tinka organizuoti prabanga ir elegancija dvelkiantį kalėdinį renginį.

   Už sienos esančioje ištaigingame Barono valgomajame – ten, kur anksčiau puotaudavo dvaro šeimininkas ar jo dvarą aplankę svečiai – bus patiekta įtin dvariška vakarienė.

   Pailsėti nuo šokių ir linksmybių svečiai galės Cigarų kambaryje bei Damų buduare.   BALTOJI POKYLIŲ SALĖ

   Baltoji pokylių salė – didžiausia ir ištaigingiausia dvaro erdvė, kurios centrą šią žiemą puoš nuostabi, romantiškai padabinta ovali sceną. Šioje salėje telpa iki 350 garbių svečių (furšetas), arba iki 170 svečių, susėdusių prie staliukų.   VANDENS MALŪNO SALĖ


   Unikalus ir vienintelis toks šalyje Pakruojo dvaro dviejų aukštų vandens malūnas buvo pastatytas 1823 m., atnaujintas – 1989 m. Pirmasis aukštas puikiai tiks oficialesnei daliai, furšetui ir vakarienei, o akmenuota rūsio menė – kavai, arbatai ir šokiams.   *Yra papildomų sąlygų


   FESTIVALIS „DIDIEJI KINIJOS ŽIBINTAI"
   Šią žiemą į Lietuvą sugrįš amžių tradicijomis alsuojantis šviesos festivalis DIDIEJI KINIJOS ŽIBINTAI!

   Nuo lapkričio 23 iki pat sausio 5 dienos Pakruojo dvare lauks milžiniškų šviesos skulptūrų parkas, teatralizuoti šou ir šventinės pramogos mažiesiems.   DIDŽIAUSIOJE LIETUVOJE IŠLIKUSIOJE DVARO SODYBOJE KŪRĖJAI IŠ KINIJOS ĮRENGS DAUGIAU NEI 30 TEMINIŲ ŠVIESOS INSTALIACIJŲ.

   Šįkart iš daugybės šilko žibintų sukurtos skulptūros sieks net 8 m. aukštį.

   Pakruojo dvaro teritorijoje nušvis judantis Afrikos gyvūnijos pasaulis, poliarinių meškų ledynas, gervių sala, persikų medžiuose žaidžiančios beždžionės, Spragtuko istoriją menanti Kalėdų eglė. Pagrindinėje aikštėje šviesos galią primins legendomis apipintas monstras Nian, ateinantiems metams sėkmę pranašaus egzotiškieji kinų zodiako ženklai. Iš porceliano bus pagaminta įspūdinga 3 metrų aukščio drakono ir fenikso dievybių skulptūra.   VISĄ ŠVENTINĮ LAIKOTARPĮ, SAVAITGALIAIS IR KALĖDŲ DIENOMIS vyksiančiame festivalyje „Didieji Kinijos žibintai" Lietuvos aktoriai rengs teatralizuotus šou ir šokdins sėkmę nešantį drakoną. Specialiai iš Kinijos atvykę artistai vaikščios peilių ašmenimis, šoks liaudies šokį, demonstruos Šaolino Kung Fu kovos meną, demonstruos arbatos gėrimo ceremoniją. Į Pakruojo dvarą specialiai iš Kinijos atvyks ir įvairūs amatininkai, pakviesiantys iš arti pamatyti egzotiškus dirbinius ir jų kūrimo procesą. Renginio lankytojų lauks šventinė mugė, ypatingi Rytų virtuvės skoniai ir dvariškos pramogos.

   ŠVIESOS FESTIVALYJE ŠIEMET TAIP PAT VEIKS KŪRYBINĖS-EDUKACINĖS VAIKŲ UŽIMTUMO ERDVĖS. Mažieji pramogautojai galės patys piešti kiniškus žibintus, žingsniuoti spalvą keičiančiomis lėkštėmis, susitikti su Kalėdų seneliu spindinčiame jo namelyje ir iš Kinijos atvykusiu šmaikščiuoju klounu.   Festivalis vyks: 2019 11 23-2020 01 05 (penktadieniais-sekmadieniais) bei gruodžio 25, 26 ir 27 dienomis.

   Kaina: 12 eur/asm – suaugusiems, 10 eur/asm – vaikams nuo 6 m., studentams bei senjorams.   KINIJOS ŽIBINTŲ FESTIVALIS SU DVARO ŽALDOKU
   Niekas nedrįs prieš Žaldoką ginčytis, kad Pakruojis - Lietuvos alaus sostinė! O kai alaus pakaštavosit - tvirtai tam pritarsit!

   Pats Žaldokas pamokins, kaip „pirmoką" atpažint, o „antroką" reiks pavirt. Na, „trečiokas" liks mergikėm arba dvaro davatkikėm! Viską patys pamatysit, kaštavosit ir pavirsit!   ü Sutiktuvės su armoška dvaro Bravore;

   ü Supažindinimas su senovinio alaus gamybos procesu;

   ü Degustuosite tikro Lietuvos alaus tradicijų sostinėje virto - pirmoko, antroko ir trečioko;

   ü Su dainomis ir linksmais Žaldoko pamokymais galėsite paskanauti būtent Jums bravoro krosnyje Žaldokienės iš salyklo keptų ypatingų blynų, pagardintų kanapėmis.   Trukmė: 1 val.

   Grupės dydis: nuo 20 asm.

   Kaina: 12 eur/asm. Žibintų festivalio bilietas į kainą NEĮSKAIČIUOTAS.


   Kalėdiškai nusiteikęs ir pasipuošęs dvaro Malūnininkas Levukas jau laukia svečių! Vedžiodamas Jus po savo valdas, Levukas papasakos unikalią Pakruojo dvaro malūnų istoriją ir pakvies visus į XVIII a. vėjo malūną susipažinti su senosiomis dvaro malūnininko darbo tradicijomis, miltų bei naminės duonos gamybos procesais. Dvaro ansamblio teritorijoje esančioje karčemoje „Traktierius" ragausite kalėdinio alaus, mėgausitės patiekalais, kuriuos gaminant naudojamas alus, susipažinsite su alaus gamybos procesais ir tradicijomis bei sužinosite įdomių faktų apie alų. Na, o alus neatsiejamas nuo skanaus maisto, linksmos kompanijos bei geros nuotaikos.   O kadangi ateiti į svečius be dovanos šeimininkui yra blogas tonas, mūsų Levukas lauks Jūsų su dovanomis – dainomis ir eilėraščiais!   P.S. Besiruošdami kelionei nepamirškite paimti savo norų (obuolių, morkų ir baronkų), kuriais kartu papuošite tradicinę dvaro Norų Eglę!   Trukmė: apie 2,5 val.

   Grupės dydis: nuo 15 asm.

   Kaina: 35 eur/asm (maisto patiekalų bei gėrimų kaina įskaičiuota.). Žibintų festivalio bilietas į kainą NEĮSKAIČIUOTAS.   Parašykite savo kontaktinę informaciją
   Jūsų e-paštas
   Jūsų vardas
   Jūsų telefono numeris