Grill šeštadienio vakarai
Rezervuokite šeštadienio vakarą ypatingam įvykiui dvare, kur jaukiai su šeima ir draugais ne tik praleisite laiką, bet ir būsite sotūs, kad net per barzdą varvės!
Žinotina, kad kaip ir įprasta šaltuoju metų laiku, Baronas pats itin mėgdamas jaukius pasisėdėjimus su gardžiu maistu, gausioms šeštadienio vakaro puotoms karčiamoje parenka pačią geriausią ūkio avį, negailėdamas ir ypatingo, kad ir iš kito krašto parvežto delikateso. Tad kiekvieną kartą grill vakarienių metu jūsų laukia: kelių rūšių mėsa, įmantriai marinuotą ne vieną dieną - nuo kepsnių, suktinukų iki pjausnio tiesiai nuo cielos keptos avies ar paršiuko. O kur dar nepaprastas delikatesas ir kruopščiai dvaro gaspadinių paruoštos daržovės, padažai ir pagardai... Tame dar nuostabiausia žinoti, kad visko galite valgyti tiek, kiek tik telpa - maisto kiekis šioje puotoje nėra ribojamas!

Valgyk, kiek telpa vakarienės kaina suaugusiam - 16 €, vaikams nuo 5 iki 14 metų – 9 € (gėrimai į šią kainą nėra įskaičiuoti).

Daugiau informacijos: Restoranas Traktierius: +370 682 411 55

Iš anksto perkamas bilietas yra su konkrečia data ir galioja vieną pasirinktą dieną. Pinigai už nepanaudotą bilietą nėra grąžinami.

Daugiau informacijos: Restoranas Traktierius: +370 682 411 55

Iš anksto perkamas bilietas yra su konkrečia data ir galioja vieną pasirinktą dieną.
Pinigai už nepanaudotą bilietą nėra grąžinami.