Dvariškos dovanos jūsų klientams ir partneriams
Jūsų dvariškos kalėdos
Šiemet artėjant žiemai ir gražiausioms metų šventėms Pakruojo dvaras paruošė Jums, Jūsų įmonei, kolegoms, klientams ir partneriams geriausias, jaukiausias ir įsimintiniausias dovanas bei pasiūlymus. Pakruojo dvaro amatininkų kruopščiausi rankų darbo gaminiai, šviečiantis festivalis "Didieji Kinijos žibintai", įdomiausios programos ir renginiai Jūsų įmonės šventei, o galiausiai ir staigmenų kupina Dvariška dovanų kortelė - garantuojame, kad šventes pasitiksite nepaprastai, tereikia išsirinkti!
Idėja Jūsų dovanai
Geriausią dovaną išsirinkti ir užsisakyti padės Jelena:

Kontaktai: +370 657 51353 | jelena@pilys-dvarai.lt
Norite sužinoti daugiau?
Atsisiųskite pasiūlymą dabar
Kontaktai
Renginių organizavimas: +370 657 513 53

jelena@pilys-dvarai.lt

Karčiamos g. 9 Pakruojo dvaras, Pakruojo kaimas, Pakruojo rajonas
Koordinatės:
 • 492539, 6206336 (LKS) (Lietuvos formatas)
 • 55.991093, 23.880423 (WGS) (Pasaulinis formatas)
 • 55° 59′ 27.93″, 23° 52′ 49.52″ (WGS
   KOLEKCINIAI DVARO SPIRITO VARYKLOS GĖRIMAI
   Visą Jus dominančią informaciją mielai suteiksime asmeniškai.

   Informacija ir užsakymai: +370 657 51353, jelena@pilys-dvarai.lt


   DVARO PARFUMERĖS GAMINIAI
   XIX a. pabaigoje į Pakruojo dvarą baronai von der Roppai pasikvietė pasisvečiuoti ir parodyti Lietuvos grožį pažįstamą parfumerį Žaką iš Prancūzijos. Pastarąjį sužavėjo dvaras, jo atmosfera, grožis ir gamtos turtai, kuriuos jis puikiai panaudojo naujų aromatų ir grožio produktų gamyboje. Žako viešnagė Pakruojo dvare užsitęsė net penkerius metus, per kuriuos jis ne tik kūrė kvepalus, tačiau ir pats augino įvairias žoleles, vietines ir atgabentas iš tolimųjų kraštų, gamino aliejus ir gaivinančius aromatingus vandenis.

   Šiandien Žako laboratorija atkurta ir vėl veikia, viliodama svaigiais kvapais ir grožiui skirtais turtais. Čia Jūs turite progą užsakyti kvepiančią dovaną labiausiai eleganciją ir subtilumą vertinančioms klientėms/-ams ir partnerėms/-iams: nuo natūralių hidrolatų, namų ir patalų kvapų, žvakių iki muilų bei eterinių aliejų.   Informacija ir užsakymai: +370 657 51353, jelena@pilys-dvarai.lt
   DVARO KERAMIKĖS GAMINIAI
   Keramika – vienas seniausių amatų ir meno formų pasaulyje. Šis amatas siejamas dar su civilizacijos pradžia ir nuo primityvių buitinių indų tada išsirutuliojo iki turiningo meno šiandien, kuris džiugina daugelio akis.

   Iš molio galima sukurti įvairių dydžių ir formų praktiškų detalių namams/biurui (lėkštutės, puodeliai su jūsų įmonės logotipu ar kita simbolika) ir puošmenų jų interjerui (pavyzdžiui, figūrėlės). Keramikiniai gaminiai, išdegti net 1000 laipsnių karščio krosnyje tampa tvirti, o išpuošti spalvomis atsiskleidžia visu grožiu, kuris ilgai džiugina akis.

   Keramikiniai gaminiai, jų išvaizda ir kiekiai yra iš anksto suderinami pagal kliento pageidavimus.   Informacija ir užsakymai: +370 657 51353, jelena@pilys-dvarai.lt

   KVIETIMAI Į ŠVIESOS FESTIVALĮ „DIDIEJI KINIJOS ŽIBINTAI 2019"
   Šią žiemą į Lietuvą sugrįš amžių tradicijomis alsuojantis šviesos festivalis DIDIEJI KINIJOS ŽIBINTAI!

   Nuo lapkričio 23 iki pat sausio 5 dienos Pakruojo dvare lauks milžiniškų šviesos skulptūrų parkas, teatralizuoti šou ir šventinės pramogos mažiesiems.   DIDŽIAUSIOJE LIETUVOJE IŠLIKUSIOJE DVARO SODYBOJE KŪRĖJAI IŠ KINIJOS ĮRENGS DAUGIAU NEI 30 TEMINIŲ ŠVIESOS INSTALIACIJŲ.

   Šįkart iš daugybės šilko žibintų sukurtos skulptūros sieks net 8 m. aukštį.

   Pakruojo dvaro teritorijoje nušvis judantis Afrikos gyvūnijos pasaulis, poliarinių meškų ledynas, gervių sala, persikų medžiuose žaidžiančios beždžionės, Spragtuko istoriją menanti Kalėdų eglė. Pagrindinėje aikštėje šviesos galią primins legendomis apipintas monstras Nian, ateinantiems metams sėkmę pranašaus egzotiškieji kinų zodiako ženklai. Iš porceliano bus pagaminta įspūdinga 3 metrų aukščio drakono ir fenikso dievybių skulptūra.   VISĄ ŠVENTINĮ LAIKOTARPĮ, SAVAITGALIAIS IR KALĖDŲ DIENOMIS vyksiančiame festivalyje „Didieji Kinijos žibintai" Lietuvos aktoriai rengs teatralizuotus šou ir šokdins sėkmę nešantį drakoną. Specialiai iš Kinijos atvykę artistai vaikščios peilių ašmenimis, šoks liaudies šokį, demonstruos Šaolino Kung Fu kovos meną, demonstruos arbatos gėrimo ceremoniją. Į Pakruojo dvarą specialiai iš Kinijos atvyks ir įvairūs amatininkai, pakviesiantys iš arti pamatyti egzotiškus dirbinius ir jų kūrimo procesą. Renginio lankytojų lauks šventinė mugė, ypatingi Rytų virtuvės skoniai ir dvariškos pramogos.

   ŠVIESOS FESTIVALYJE ŠIEMET TAIP PAT VEIKS KŪRYBINĖS-EDUKACINĖS VAIKŲ UŽIMTUMO ERDVĖS. Mažieji pramogautojai galės patys piešti kiniškus žibintus, žingsniuoti spalvą keičiančiomis lėkštėmis, susitikti su Kalėdų seneliu spindinčiame jo namelyje ir iš Kinijos atvykusiu šmaikščiuoju klounu.   Festivalis vyks: 2019 11 23-2020 01 05 (penktadieniais-sekmadieniais) bei gruodžio 25, 26 ir 27 dienomis

   Kaina: 12 eur/asm – suaugusiems, 10 eur/asm – vaikams nuo 6 m., studentams bei senjorams

   Informacija ir užsakymai: +370 655 51353, jelena@pilys-dvarai.lt


   Parašykite savo kontaktinę informaciją
   Jūsų e-paštas
   Jūsų vardas
   Jūsų telefono numeris